Logo

Nowe mieszkanie, 84,70 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 3D-4-3

791 665 zł

9 347 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM28,52 m²SYPIALNIA12,40 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA4,93 m²WC2,32 m²KORYTARZ9,12 m²ANTRESOLA16,61 m²BALKON7,18 m²TARAS6,23 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 84.7 m², 3D-4-3
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 84.7 m², 3D-4-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

84,70 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,18 m²), taras (6,23 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę