Logo

Nowe mieszkanie, 84,53 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M14

1 944 190 zł

23 000 zł /m²

Rata 9 096 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aura Orłowo

Gdynia, Orłowo, Kolibki, ul. Aleja Zwycięstwa 193

3 pokoje, mieszkanie 84,53 m², piętro 3, oferta nr M14, Aura Orłowo, Gdynia, Orłowo, Kolibki, ul. Aleja Zwycięstwa 193
SALON Z ANEKSEM33,61 m²GABINET6,30 m²ŁAZIENKA6,80 m²KORYTARZ18,19 m²BALKON9,02 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 84.53 m², M14
Wirtualna makieta 3D mieszkania 84.53 m², M14
M14
Plan piętra
Aura Orłowo - zdjęcie nr 0
Aura Orłowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 84.53 m², M14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

84,53 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,02 m²), taras (40,16 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę