Logo

Nowe mieszkanie, 102,97 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M4

2 265 340 zł

22 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 10 599 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aura Orłowo

Gdynia, Orłowo, Kolibki, ul. Aleja Zwycięstwa 193

4 pokoje, mieszkanie 102,97 m², piętro 1, oferta nr M4, Aura Orłowo, Gdynia, Orłowo, Kolibki, ul. Aleja Zwycięstwa 193
SALON Z ANEKSEM39,16 m²SYPIALNIA14,30 m²SYPIALNIA13,67 m²SYPIALNIA11,92 m²ŁAZIENKA4,47 m²ŁAZIENKA4,12 m²GARDEROBA5,52 m²KORYTARZ9,81 m²TARAS52,34 m²
Wymiary mieszkania 102.97 m², M4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 102.97 m², M4
M4
Plan piętra
Aura Orłowo - zdjęcie nr 0
Aura Orłowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 102.97 m², M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

102,97 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (52,34 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę