Logo

Nowe mieszkanie, 63,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2B.03

984 250 zł

15 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Akacjowa Wita

Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice, ul. Akacjowa

3 pokoje, mieszkanie 63,50 m², parter, oferta nr 2B.03, Akacjowa Wita, Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice, ul. Akacjowa
SALON Z ANEKSEM24,67 m²SYPIALNIA12,41 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA6,63 m²GARDEROBA1,59 m²KORYTARZ7,94 m²OGRÓDEK40,68 m²
Wymiary mieszkania 63.5 m², 2B.03
Akacjowa Wita - zdjęcie nr 0
Akacjowa Wita - zdjęcie nr 1
Akacjowa Wita - zdjęcie nr 2
Akacjowa Wita - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.5 m², 2B.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,50 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (40,68 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę