Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr IN884864

659 000 zł

11 076 zł /m²

Rata 3 083 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Obłuże, Adm. J. Unruga

3 pokoje, mieszkanie 59,50 m², piętro 3, oferta nr , IN884864, Gdynia, Obłuże, Obłuże, Adm. J. Unruga
IN884864 - zdjęcie nr 0
IN884864 - zdjęcie nr 1
IN884864 - zdjęcie nr 2
IN884864 - zdjęcie nr 3
IN884864 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,50 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę