Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 87,70 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2547

499 000 zł

5 690 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Góralczyk Nieruchomości

Giżycko, 3-go Maja

3 pokoje, mieszkanie 87,70 m², parter, oferta nr , 2547, Giżycko, 3-go Maja
2547 - zdjęcie nr 0
2547 - zdjęcie nr 1
2547 - zdjęcie nr 2
2547 - zdjęcie nr 3
2547 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 87.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

87,70 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę