zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI to nowoczesne, otwarte przede wszystkim na potrzeby Klienta przedsiębiorstwo, które zapewnia profesjonalną, rzetelną i bezpieczną obsługę rynku nieruchomości.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • agencja nieruchomości
 • działki, domy, lokale użytkowe
 • Ostrołęka, Giżycko, Łomża
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Ewa Perzan - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Ewa Perzan

pokaż numer
Joanna Boniatowska - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Joanna Boniatowska

pokaż numer
Justyna Golanko - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Justyna Golanko

pokaż numer
Leszek Porzeziński - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Leszek Porzeziński

pokaż numer
Łukasz Kordek - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Łukasz Kordek

pokaż numer
Marta Krassowska - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Marta Krassowska

pokaż numer
Radosław Banach - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Radosław Banach

pokaż numer
Rafał Andracki - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Rafał Andracki

pokaż numer
Rafał Matelak - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Rafał Matelak

pokaż numer
Sławomir Wolski - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Sławomir Wolski

pokaż numer
Tomasz Góralczyk - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

Tomasz Góralczyk

pokaż numer

Opis firmy - GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI

GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI to nowoczesne, otwarte przede wszystkim na potrzeby Klienta przedsiębiorstwo, które zapewnia profesjonalną, rzetelną i bezpieczną obsługę rynku nieruchomości. Kompleksowa oferta gwarantuje Klientom profesjonalną pomoc. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę z naszą firmą, może być pewny, że znajdzie u nas to, czego szuka i wspólnie z nami osiągnie swój wymarzony cel.

Co wyróżnia naszą firmę wśród konkurencji?
 • NOWOCZESNOŚĆ/INNOWACYJNOŚĆ – głowy pełne pomysłów oraz nowatorskie rozwiązania nie tylko w sferze obrotu nieruchomościami, ale także we współpracy z Klientem, to nasze największe atuty. Myślimy i działamy nieszablonowo. Sięgamy po nowoczesne narzędzia, które gwarantują skuteczną pomoc. Wdrażamy z powodzeniem nowe zagadnienia marketingowe min. Content marketing czy PR w nieruchomościach. Nieustannie poszerzamy ofertę współpracy z klientem z wykorzystaniem nowoczesnych trendów panujących na rynku jak np. prezentacje video.
 • SKUTECZNOŚĆ – Połączenie wiedzy i doświadczenia gwarantuje skuteczność w obrocie nieruchomościami. W zależności od potrzeb Klienta, obieramy odpowiednią drogę działania, która zawsze kończy się sukcesem.
 • ZAANGAŻOWANIE – Potrzeby każdego Klienta traktujemy, jak własne. Dzięki temu zaangażowanie staje się naturalnym elementem współpracy. W tym miejscu warty podkreślenia jest fakt, że jako nieliczni w branży stosujemy ścieżkę rozpoznania potrzeb i badania oczekiwań naszych klientów. Dlatego każdy z nich może liczyć na indywidualne rozpatrzenie jego sytuacji związanej z nieruchomością.
 • OTWARTOŚĆ/ELASTYCZNOŚĆ – Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Nie zamykamy się na Klienta. Nie działamy mechaniczne i szablonowo. Każdy nowy Klient, to dla nas kolejne wyzwanie. Dlatego też jesteśmy otwarci i zawsze gotowi do działania. Do naszych współpracowników podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki rozmowom z Klientami nie tylko zdobywamy cenne informacje, które pozwalają nam sprecyzować ich oczekiwania, ale budujemy zaufanie, bez którego nawet najlepszy agent nie osiągnie celu. Praca w branży to ciągłe zmiany norm i ustaw o charakterze prawnym. Dla naszego klienta chcemy być przede wszystkim DORADCĄ, nie kolejnym sprzedawcą, dla którego punktem wyjścia jest często szybkie zamknięcie sprzedaży bez jej wcześniejszej analizy.
 • ZAUFANIE – W branży nieruchomości zaufanie jest bardzo ważne. To agentowi oddajesz w jego ręce dom, mieszkanie czy działkę, często cały dorobek życia. Musisz więc mieć do niego zaufanie i pewność, że w odpowiedni sposób zaopiekuje się Twoją nieruchomością. Nam możesz zaufać, a nie zawiedziemy Cię.
 • KONKURENCYJNE CENY – nasz cennik jest bardzo elastyczny. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Możemy zagwarantować, że współpracując z nami nie stracisz, zyskasz: bezpieczeństwo transakcji, pomoc pośrednika na każdym etapie kupna/sprzedaży nieruchomości. Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych biur:
 • Łomża, ul. Generała Władysława Sikorskiego 166/2.15
 • Giżycko, ul. Żeglarska 6/U4
 • Ostrołęka, ul. Mikołaja Kopernika 6A

Nasza oferta

165 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Biuro 97,00 m², Łomża, Dworna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
625 000 zł
Dom 97,00 m², Łomża, Dworna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
625 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 48,00 m², Droglewo, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
250 000 zł
Biuro 71,62 m², Ostrołęka, Łubinowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
530 203 zł
Mieszkanie trzypokojowe 46,97 m², Łomża, Zawadzka, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 000 zł
Działka 7 210,00 m², Pupki, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
79 000 zł