Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,38 m², 5 pokoi, parter, oferta nr PRP-MS-72639

799 000 zł

9 818 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Lesznowola

5 pokoi, mieszkanie 81,38 m², parter, oferta nr , PRP-MS-72639, Lesznowola
PRP-MS-72639 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-72639 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-72639 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-72639 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-72639 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

81,38 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę