Logo

Nowe mieszkanie, 88,19 m², 5 pokoi, 6 piętro, oferta nr 06.K2.01

821 562 zł

9 316 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 844 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Langiewicza 37

Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37

5 pokoi, mieszkanie 88,19 m², piętro 6, oferta nr 06.K2.01, Langiewicza 37, Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37
SALON Z ANEKSEM22,13 m²SYPIALNIA14,74 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ4,89 m²BALKON4,00 m²
Wymiary mieszkania 88.19 m², 06.K2.01
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 0
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 1
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 2
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 88.19 m², 06.K2.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

88,19 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę