Logo

Nowe mieszkanie, 65,24 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 10.K2.06

840 519 zł

12 883 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 933 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Langiewicza 37

Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37

3 pokoje, mieszkanie 65,24 m², piętro 10, oferta nr 10.K2.06, Langiewicza 37, Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37
SALON Z ANEKSEM22,40 m²SYPIALNIA12,73 m²SYPIALNIA10,11 m²ŁAZIENKA5,37 m²KORYTARZ14,63 m²TARAS51,00 m²
Wymiary mieszkania 65.24 m², 10.K2.06
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 0
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 1
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 2
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.24 m², 10.K2.06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,24 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (51,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę