Logo

Nowe mieszkanie, 88,28 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr 03.K2.01

759 748 zł

8 606 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 555 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Langiewicza 37

Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37

5 pokoi, mieszkanie 88,28 m², piętro 3, oferta nr 03.K2.01, Langiewicza 37, Rzeszów, Śródmieście, ul. Langiewicza 37
SALON Z ANEKSEM26,67 m²SYPIALNIA11,72 m²SYPIALNIA10,29 m²SYPIALNIA10,28 m²SYPIALNIA9,50 m²ŁAZIENKA4,81 m²WC1,69 m²KORYTARZ13,32 m²BALKON11,00 m²
Wymiary mieszkania 88.28 m², 03.K2.01
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 0
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 1
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 2
Langiewicza 37 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 88.28 m², 03.K2.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

88,28 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę