+5
Nowe mieszkanie, 88,90 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 31-42.A.1.34
1 132 363,75 zł
12 737,50 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 298 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Ferrovia
Wrocław, Jagodno, ul. Konduktorska

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
88,90 m²
Piętro:
parter
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,50 m²), balkon (4,50 m²), ogródek (29,00 m²), taras (4,50 m²)
Termin oddania:
Budynki 1 - 48 - I kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę