Nowe mieszkanie, 89,76 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 1-12.A.0.11
1 086 096,00 zł
12 100,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 082 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Ferrovia
Wrocław, Jagodno, ul. Konduktorska

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
89,76 m²
Piętro:
parter
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (9,00 m²), ogródek (30,66 m²), taras (2,00 m²)
Termin oddania:
Budynki 1 - 48 - I kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę