Nowe mieszkanie, 97,12 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr 1-12.A.1.6
1 330 544,00 zł
13 700,00 zł /m²
Rata 6 225 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Ferrovia
Wrocław, Jagodno, ul. Konduktorska

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
97,12 m²
Piętro:
1 piętro
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,00 m²), balkon (4,50 m²), balkon (4,50 m²)
Termin oddania:
Budynki 1 - 48 - I kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę