Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,39 m², 5 pokoi, 5 piętro, oferta nr 43699

990 000 zł

12 629 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Jedności Narodowej

5 pokoi, mieszkanie 78,39 m², piętro 5, oferta nr , 43699, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Jedności Narodowej
43699 - zdjęcie nr 0
43699 - zdjęcie nr 1
43699 - zdjęcie nr 2
43699 - zdjęcie nr 3
43699 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

78,39 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę