Logo

Nowe mieszkanie, 89,96 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr B37

1 169 741 zł

13 003 zł /m²

Rata 5 473 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 86C

5 pokoi, mieszkanie 89,96 m², piętro 3, oferta nr B37, Krzesławickie Tarasy, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 86C
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 0
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 1
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 2
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 3
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 89.96 m², B37
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

89,96 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,51 m

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III-IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę