Logo

Nowe mieszkanie, 29,52 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr C07

421 053 zł

14 263 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 970 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 86C

1 pokój, mieszkanie 29,52 m², piętro 1, oferta nr C07, Krzesławickie Tarasy, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 86C
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 0
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 1
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 2
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 3
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.52 m², C07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,52 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,51 m

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III-IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę