Logo

Nowe mieszkanie, 37,67 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B07

498 608 zł

13 236 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 86C

2 pokoje, mieszkanie 37,67 m², parter, oferta nr B07, Krzesławickie Tarasy, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka 86C
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 0
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 1
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 2
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 3
Krzesławickie Tarasy - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.67 m², B07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,67 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,51 m

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III-IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę