Logo

Nowe mieszkanie, 36,24 m², 1 pokój, parter, oferta nr A.0.04

436 692 zł

12 050 zł /m²

Rata 2 043 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Żyrardów, ul. Wyspiańskiego 8

1 pokój, mieszkanie 36,24 m², parter, oferta nr A.0.04, Wyspiański Apartamenty, Żyrardów, ul. Wyspiańskiego 8
SALON Z ANEKSEM29,29 m²ŁAZIENKA3,96 m²KORYTARZ2,99 m²OGRÓDEK12,20 m²
Wymiary mieszkania 36.24 m², A.0.04
Alternatywne aranżacje mieszkania 36.24 m², A.0.04
Wirtualna makieta 3D mieszkania 36.24 m², A.0.04
A.0.04
Plan piętra
Wyspiański Apartamenty - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 36.24 m², A.0.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (12,20 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę