Logo

Nowe mieszkanie, 30,53 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr A4.1

440 444 zł

14 427 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 061 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Wieniawa, ul. Wieniawska 7/Jasna 7

1 pokój, mieszkanie 30,53 m², piętro 4, oferta nr A4.1, Rezydencja Ogród Saski, Lublin, Wieniawa, ul. Wieniawska 7/Jasna 7
1 / 2
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 0
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 1
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 2
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 3
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.53 m², A4.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,53 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,30 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę