Logo

Nowe mieszkanie, 58,39 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2.10

875 794 zł

14 999 zł /m²

Rata 4 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Wieniawa, ul. Wieniawska 7/Jasna 7

2 pokoje, mieszkanie 58,39 m², piętro 2, oferta nr B2.10, Rezydencja Ogród Saski, Lublin, Wieniawa, ul. Wieniawska 7/Jasna 7
1 / 2
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 0
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 1
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 2
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 3
Rezydencja Ogród Saski - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.39 m², B2.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,39 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,95 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę