Logo

Nowe mieszkanie, 28,75 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr M14

345 000 zł

12 000 zł /m²

Rata 1 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NOVE Dobczyce

Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna

1 pokój, mieszkanie 28,75 m², piętro 2, oferta nr M14, NOVE Dobczyce, Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 0
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 28.75 m², M14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,75 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,43 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę