Logo

Nowe mieszkanie, 87,15 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M74

915 075 zł

10 500 zł /m²

Rata 4 281 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NOVE Dobczyce

Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna

4 pokoje, mieszkanie 87,15 m², piętro 4, oferta nr M74, NOVE Dobczyce, Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 0
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 87.15 m², M74
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,15 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,41 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę