Logo

Nowe mieszkanie, 27,08 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr M55

324 960 zł

12 000 zł /m²

Rata 1 520 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja NOVE Dobczyce

Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna

1 pokój, mieszkanie 27,08 m², piętro 2, oferta nr M55, NOVE Dobczyce, Dobczyce, ul. Wesoła / Szkolna
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 0
NOVE Dobczyce - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 27.08 m², M55
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,08 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę