Logo

Nowe mieszkanie, 36,83 m², 1 pokój, parter, oferta nr 21

659 257 zł

17 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 085 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Szczęśliwicka 41

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Szczęśliwicka 41

1 pokój, mieszkanie 36,83 m², parter, oferta nr 21, Szczęśliwicka 41, Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Szczęśliwicka 41
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 0
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 1
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 2
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 3
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.83 m², 21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,83 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,74 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę