Logo

Nowe mieszkanie, 46,24 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2

850 816 zł

18 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 981 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Szczęśliwicka 41

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Szczęśliwicka 41

SALON Z ANEKSEM23,60 m²SYPIALNIA11,97 m²ŁAZIENKA5,24 m²KORYTARZ5,43 m²TARAS3,02 m²
Wymiary mieszkania 46.24 m², 2
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 0
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 1
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 2
Szczęśliwicka 41 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.24 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,02 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę