Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 17,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 41689

117 000 zł

6 882 zł /m²

Rata 547 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 17 m², sosnowa, Łódź

Łódź, sosnowa

1 pokój, mieszkanie 17,00 m², piętro 3, oferta nr , 41689, Łódź, sosnowa
41689 - zdjęcie nr 0
41689 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

17,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę