Logo

Nowe mieszkanie, 33,26 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr C3.04.05

395 794 zł

11 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 852 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielsko-Biała, ul. Rejtana 3

1 pokój, mieszkanie 33,26 m², piętro 4, oferta nr C3.04.05, Apartamenty Reytana, Bielsko-Biała, ul. Rejtana 3
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 0
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 1
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 2
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 3
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.26 m², C3.04.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,26 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

C - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę