Logo

Nowe mieszkanie, 30,10 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr H6-13

1 807 763 zł

60 059 zł/m²

Monitoring cen

Czarnogóra, Tivat, Radovici

1 pokój, mieszkanie 30,10 m², piętro 1, oferta nr H6-13, Horizon by Luštica Bay, Tivat, Radovici
Horizon by Luštica Bay - zdjęcie nr 0
Horizon by Luštica Bay - zdjęcie nr 1
Horizon by Luštica Bay - zdjęcie nr 2
Horizon by Luštica Bay - zdjęcie nr 3
Horizon by Luštica Bay - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.1 m², H6-13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,10 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę