Nowe mieszkanie, 134,35 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr H6-21
7 841 410 zł
58 366 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Horizon by Luštica Bay
Czarnogóra, Tivat, Radovici

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
134,35 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (29,31 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę