Nowe mieszkanie, 30,32 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr H1-13
1 907 370 zł
62 908 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Horizon by Luštica Bay
Czarnogóra, Tivat, Radovici

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
30,32 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (10,28 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę