Logo

Nowe mieszkanie, 35,03 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B1.33

448 384 zł

12 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zdrojowa Park

Busko-Zdrój, ul. Prof. W. Grotta

1 pokój, mieszkanie 35,03 m², piętro 3, oferta nr B1.33, Zdrojowa Park, Busko-Zdrój, ul. Prof. W. Grotta
SALON Z ANEKSEM24,78 m²ŁAZIENKA4,26 m²KORYTARZ5,99 m²TARAS4,71 m²
Wymiary mieszkania 35.03 m², B1.33
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.03 m², B1.33
Plan piętra
Zdrojowa Park - zdjęcie nr 0
Zdrojowa Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.03 m², B1.33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,03 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,71 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę