Logo

Nowe mieszkanie, 36,63 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 1.C.1.07

430 402,50 zł

11 750,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 014 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Ergo

Łódź, Stare Polesie, ul. Legionów

1 pokój, mieszkanie 36,63 m², piętro 1, oferta nr 1.C.1.07, Murapol Ergo, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Legionów
Murapol Ergo - zdjęcie nr 0
Murapol Ergo - zdjęcie nr 1
Murapol Ergo - zdjęcie nr 2
Murapol Ergo - zdjęcie nr 3
Murapol Ergo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.63 m², 1.C.1.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,63 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę