Logo

Nowe mieszkanie, 39,62 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.B.0.04

469 497,00 zł

11 850,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 197 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Ergo

Łódź, Stare Polesie, ul. Legionów

2 pokoje, mieszkanie 39,62 m², parter, oferta nr 1.B.0.04, Murapol Ergo, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Legionów
Murapol Ergo - zdjęcie nr 0
Murapol Ergo - zdjęcie nr 1
Murapol Ergo - zdjęcie nr 2
Murapol Ergo - zdjęcie nr 3
Murapol Ergo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.62 m², 1.B.0.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,62 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (17,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę