Logo

Nowe mieszkanie, 31,42 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 2.09

372 013 zł

11 840 zł /m²

Rata 1 741 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Komfortowa 10

1 pokój, mieszkanie 31,42 m², piętro 2, oferta nr 2.09, Dąbie Park etap III, Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Komfortowa 10
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 0
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 1
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 2
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 3
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 31.42 m², 2.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,42 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, wiata

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,85 m²)

Termin oddania:

etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę