Logo

Nowe mieszkanie, 59,79 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.03

675 986 zł

11 306 zł /m²

Rata 3 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Komfortowa 10

3 pokoje, mieszkanie 59,79 m², piętro 2, oferta nr 2.03, Dąbie Park etap III, Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Komfortowa 10
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 0
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 1
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 2
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 3
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.79 m², 2.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,79 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, wiata

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,45 m²)

Termin oddania:

etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę