Logo

Nowe mieszkanie, 59,59 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.06

667 646 zł

11 204 zł /m²

Rata 3 124 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Komfortowa 10

3 pokoje, mieszkanie 59,59 m², piętro 1, oferta nr 1.06, Dąbie Park etap III, Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Komfortowa 10
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 0
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 1
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 2
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 3
Dąbie Park etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.59 m², 1.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,59 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, wiata

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,45 m²)

Termin oddania:

etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę