Logo

Nowe mieszkanie, 38,72 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr J84

1 084 160 zł

28 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 073 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa/Przyokopowa

1 pokój, mieszkanie 38,72 m², piętro 2, oferta nr J84, 19. Dzielnica V etap, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa/Przyokopowa
19. Dzielnica V etap - zdjęcie nr 0
19. Dzielnica V etap - zdjęcie nr 1
19. Dzielnica V etap - zdjęcie nr 2
19. Dzielnica V etap - zdjęcie nr 3
19. Dzielnica V etap - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.72 m², J84
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

38,72 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę