Logo

Nowe mieszkanie, 26,93 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr CP/R5/55

407 370 zł

15 127 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Centralpark

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego

1 pokój, mieszkanie 26,93 m², piętro 6, oferta nr CP/R5/55, Centralpark, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego
1 / 3
Centralpark - zdjęcie nr 0
Centralpark - zdjęcie nr 1
Centralpark - zdjęcie nr 2
Centralpark - zdjęcie nr 3
Centralpark - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 26.93 m², CP/R5/55
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,93 m²

Piętro:

6 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę