Logo

Nowe mieszkanie, 81,86 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr CP/R7/51

1 057 795 zł

12 922 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 949 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Centralpark

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego

4 pokoje, mieszkanie 81,86 m², piętro 4, oferta nr CP/R7/51, Centralpark, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego
1 / 3
Centralpark - zdjęcie nr 0
Centralpark - zdjęcie nr 1
Centralpark - zdjęcie nr 2
Centralpark - zdjęcie nr 3
Centralpark - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 81.86 m², CP/R7/51
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,86 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,85 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę