Logo

Nowe mieszkanie, 49,38 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr CP/R7/49

626 533 zł

12 688 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Centralpark

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego

1 pokój, mieszkanie 49,38 m², piętro 3, oferta nr CP/R7/49, Centralpark, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego
1 / 3
Centralpark - zdjęcie nr 0
Centralpark - zdjęcie nr 1
Centralpark - zdjęcie nr 2
Centralpark - zdjęcie nr 3
Centralpark - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.38 m², CP/R7/49
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

49,38 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,45 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę