Logo

Nowe mieszkanie, 27,36 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr CP/R7/36

415 872 zł

15 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 946 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Centralpark

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego

1 pokój, mieszkanie 27,36 m², piętro 2, oferta nr CP/R7/36, Centralpark, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rakoczego
1 / 3
Centralpark - zdjęcie nr 0
Centralpark - zdjęcie nr 1
Centralpark - zdjęcie nr 2
Centralpark - zdjęcie nr 3
Centralpark - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.36 m², CP/R7/36
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,36 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę