Logo

Nowe mieszkanie, 32,17 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr M120

507 964 zł

15 790 zł /m²

Rata 2 377 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Południowy, ul. Chodźki

1 pokój, mieszkanie 32,17 m², piętro 7, oferta nr M120, Chodźki Residence 2, Lublin, Czechów Południowy,  ul. Chodźki
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 0
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 1
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 2
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 3
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.17 m², M120
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,17 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,40 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę