Logo

Nowe mieszkanie, 54,18 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr MU158

677 250 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 169 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Południowy, ul. Chodźki

2 pokoje, mieszkanie 54,18 m², piętro 1, oferta nr MU158, Chodźki Residence 2, Lublin, Czechów Południowy,  ul. Chodźki
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 0
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 1
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 2
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 3
Chodźki Residence 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.18 m², MU158
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,18 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,90 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę