Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,41 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 165590227

350 000 zł

5 520 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Babimost

1 pokój, mieszkanie 63,41 m², piętro 1, oferta nr , 165590227, Babimost
165590227 - zdjęcie nr 0
165590227 - zdjęcie nr 1
165590227 - zdjęcie nr 2
165590227 - zdjęcie nr 3
165590227 - zdjęcie nr 4
165590227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

63,41 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1910

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę