Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,94 m², 1 pokój, parter, oferta nr 165570227

290 000 zł

5 926 zł /m²

Rata 1 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Babimost

1 pokój, mieszkanie 48,94 m², parter, oferta nr , 165570227, Babimost
165570227 - zdjęcie nr 0
165570227 - zdjęcie nr 1
165570227 - zdjęcie nr 2
165570227 - zdjęcie nr 3
165570227 - zdjęcie nr 4
165570227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

48,94 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1910

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę