Logo

Nowe mieszkanie, 39,25 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/4

649 588 zł

16 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 039 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska

2 pokoje, mieszkanie 39,25 m², piętro 1, oferta nr A/4, Mokotów Sportowy 3, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM21,11 m²SYPIALNIA9,66 m²ŁAZIENKA4,69 m²PRZEDSIONEK3,79 m²BALKON3,80 m²
Wymiary mieszkania 39.25 m², A/4
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.25 m², A/4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,25 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,80 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę