Logo

Nowe mieszkanie, 32,48 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A1/139

483 952 zł

14 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ESSA Kliny

Kraków, Swoszowice, Kliny, ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

SALON Z ANEKSEM22,74 m²ŁAZIENKA5,08 m²KORYTARZ4,66 m²BALKON7,58 m²
Wymiary mieszkania 32.48 m², A1/139
Wirtualna makieta 3D mieszkania 32.48 m², A1/139
A1/139
Plan piętra
ESSA Kliny - zdjęcie nr 0
ESSA Kliny - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 32.48 m², A1/139
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,48 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo 55000 zł)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,58 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę