Logo

Nowe mieszkanie, 42,45 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A1/40

611 280 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 860 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ESSA Kliny

Kraków, Swoszowice, Kliny, ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

SALON Z ANEKSEM19,84 m²SYPIALNIA13,63 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ4,86 m²BALKON9,38 m²
Wymiary mieszkania 42.45 m², A1/40
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.45 m², A1/40
A1/40
Plan piętra
ESSA Kliny - zdjęcie nr 0
ESSA Kliny - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.45 m², A1/40
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,45 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo 55000 zł)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,38 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę