Logo

Nowe mieszkanie, 45,53 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A1/64

669 291 zł

14 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 131 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ESSA Kliny

Kraków, Swoszowice, Kliny, ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

SALON Z ANEKSEM24,92 m²SYPIALNIA12,11 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ4,12 m²BALKON11,53 m²
Wymiary mieszkania 45.53 m², A1/64
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.53 m², A1/64
A1/64
Plan piętra
ESSA Kliny - zdjęcie nr 0
ESSA Kliny - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.53 m², A1/64
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,53 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo 55000 zł)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,53 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę